Язык

Пружинні матраци: секрет здорового сну

Пам'ятаєте, як в дитинстві дорослі постійно казали: «Не стрибайте на ліжку, матрац зламається»? Зараз такі зауваження не актуальні, адже сучасні пружинні матраци дуже міцні, витривалі, довговічні та ще й з ортопедичними властивостями.

Ми відпочиваємо не лише під час відпустки, але й щоночі, коли спимо. І всім хочеться зранку вставати бадьорими та енергійними. Тому правильний матрац у нашому житті має велике значення.

Великий вибір актуальних пружинних матраців ви знайдете на https://amebli.com.ua/pruzhinnye-matrasy/. Багато компаній, які є успішними на ринку меблевої індустрії пропонують вироби від власної торгової марки.


пружинний матрац

Основні характеристики та види пружинних матраців

За типом з'єднання та розміщення пружин матраци поділяються на 2 види:

  • з'єднання за системою Bonnel — це цільна конструкція, де всі пружини з'єднані між собою, тому залежні одна від одної. Перевагою такого виробу є витримування великого навантаження, а також доступна ціна. Найкраще підходить для короткотривалого користування.
  • кріплення за системою Pocket Spring — кожна пружина відокремлена від інших тканинним чохлом, завдяки чому немає взаємодії та тертя між ними. Ця особливість робить пружинний матрац безшумним, надає ортопедичного ефекту та можливості вибору типу жорсткості.

Який виріб ви б не обрали, помилки не зробите. Адже, як кажуть: кожен Івась має свій смак. А професійні експерти інтернет-магазинів допоможуть зробити вдалий та правильний вибір серед широкого асортименту пружинних матраців.


пружинний матрац

Чому варто обирати пружинний матрац?

Аргументів для вибору може бути багато та головні — це доступність (за ціною), різноманітний вибір за характеристиками (жорсткість, тип), а головне — пружинні матраци мають ортопедичні властивості. 

Якісний сон та відмінне самопочуття вранці — результат вибору пружинних матраців безпосередньо від виробника. Це вдала інвестиція у своє здоров'я та міцний сон. 


Які переваги вас чекають від купівлі матрацу в інтернет-магазині?

Всі клієнти мають доступ до якісного, великого вибору товару, постійних акцій та знижок, швидкої, а часто безплатної доставки. Адже онлайн-мережа дає змогу великого вибору серед світу матраців.

З допомогою освічених менеджерів, які прагнуть допомогти розв'язати вашу проблему, ви зробите вибір на користь собі та своїх близьких.


© VisionFS.com.ua - одежда оптом, 2015-2021